Suomen Tanssiurheiluliitto yhteistyöhön AITO!- verkkovalmennuksen kanssa

JULKAISTU: 3.2.2017, KATEGORIAT: Seuratiedotteet, Yleinen

Uuden vuoden kynnyksellä esittelemme uuden ja ajankohtaisen mahdollisuuden seuran varainhankintaan!

Yleensä varainkeräyksissä myydään pipareita, saippuoita tai muuta vaikeasti myytävää ja pientä tuottoa tuovaa asiaa. Useasti myös kahvion tuotteilla pyritään kattamaan seuran menoja. Nyt on helpompi ja tuottavampi tapa kerätä varoja, joka ei vaadi kuin napin painalluksen, ja joka lisäksi luo hyvinvointia ostajalle.

AITO! – verkkovalmennus on liittomme Kilpa-aerobicin kaksinkertaisen maailmanmestarin Jouni Viitasen, ravintoterapeutin ja psykologin luoma valmennus, joka ei ole pikadieetti, vaan kokonaisvaltainen hyvinvoinnin valmennus. Se on täyttä laatua ja sopii kaikentasoisille kuntoilijoille tai elämänmuutoksesta haaveileville naisille.

Lue lisää: https://aitovalmennus.fi/

AITO! -valmennus Facebookissa: https://www.facebook.com/Aito-Valmennus-137494916733795/?fref=ts

Jokaisesta valmennuksesta, joka on myyty seurojen tai liiton kautta, saa seurasi 20% ja liitto 10% myyntihinnasta.

Katso lisätietoja ja toimintaohjeita.